Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Epeműtét után jobb bordaív...

Epeműtét után jobb bordaív alatti fájdalom?

Figyelt kérdés

Üdv!


Egy szűk éve műtöttek epekővel. Teljesen panaszmentes voltam, de mostanában elő-előfordul, hogy a jobb bordám tetejénél érzek némi kellemetlenséget. A májam elvileg jó. Mostanában próbálok lefogyni, kevesebbet eszem, mint szoktam, állhat ez a dolog hátterében? Kinek mi a tapasztalata?


2020. ápr. 15. 20:35
 1/2 anonim ***** válasza:
Nekem is volt ilyen fájdalmam vírusos megbetegedés során. Az epehólyagban nem volt kő, de az ultrahangos orvos azt mondta, hogy ezt többnyire a vastagbél felszálló ágában megrekedő gázok okozzák.
2020. ápr. 15. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Műtét után egy évvel, már nem hozható összefüggésbe a kettő. Utána pár hétig még igen (engem is műtöttek), de ennyi idő után ott már másról van szó.
2020. ápr. 15. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!