Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Szerintetek megnyugodhatok?

Szerintetek megnyugodhatok?

Figyelt kérdés
Extrasystoles tunetekkel mentem kardologiara.. Ekg, Ultrahang megvolt, aztmondta a foorvos hogy makk egeszseges a szívem, viszont nem artana 24óras Ekg. Viszont elegge zsebbenyulos az egesz... Betalocot szedek a panaszomra. Amikor felallok vagy valami felmegy a pulzusom, vagy ha megterhelem magam szurkal a mellkasom, a magneziumtol megszuntek a sziv kihagyasok stb de a szivszuras meg mindig maradt, inkabb egesi fajdalomhoz hasonlitanam. De miert mozgasra jon elo? Illetve van mikor nyomast is erzek mint ha fulladnek es leallna a szivem.. Lehet tulsagosan figyelem magam? Az ekg ultrahang kimutatta volna ha vmi van?
2020. ápr. 17. 11:22
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Gerinceddel minden oke? Onnan szokott altalaban oda sugarozni, azert fajhat. A vizsgalatok kimutattak volna a szivproblemakat, egyebkent az extrasystole sem koros, teljesen termeszetes jelenseg. Ha hirtelen allsz fel, az is teljesen termeszetes, hogy megkavarja a vernyomast. Nekem altalaban leesik, elsotetul a kep, szedulok egy par masodpercig, aztan minden visszaall a normal kerekvagasba. Ne stresszeld tul, mert csak rontasz a helyzeten. Marmint ugy ertem, hogy minel jobban idegeskedsz, annal tobb artalmatlan tunetet velsz majd felfedezni magadon, ami megjobban felidegesit teged.
2020. ápr. 17. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Lenne meg egy kerdesem magnelosolv port szedek mindennap, eggyet.. Ezzel nemtudom hosszutavon tuladagolni a magnezium bevitelt? :)
2020. ápr. 17. 11:38
 3/4 anonim ***** válasza:
En ugy tudom, hogy akinek normalisan mukodik a veseje, az ezeket a taplalekkiegeszitoket, vitaminokat nem tudja tuladagolni. De folosleges tobbet bevinni, mint az eloirt adag.
2020. ápr. 17. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Koszonom a valaszod :)!!
2020. ápr. 17. 17:14

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!