Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » 3 nap alatt ilyen lett a...

3 nap alatt ilyen lett a labujjam mit csinaljak?

Figyelt kérdés

Kb 3 napja kezdodott lementem es ereztem hogy kisse faj seta kozben nem is torodtem vele, es mindennap egyre rosszabb lett mar az alvasnal ha a takaro hozzaer az is faj :(

Gennyedzik.


[link]


2020. ápr. 19. 10:28
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Benőtt a köröm. Ha szerencséd van, akkor pedikűrös ki tudja vágni. Nekem fiatalkoromban nőtt párszor be, akkor anyám ki tudta vágni, bár nem volt épp kellemes. Később már sosem vártam meg hogy ilyen állapotba kerüljön, kivágtam amikor kicsit már érzékeny volt.

Ha viszont nincs szerencséd, akkor orvos kell hogy megcsinálja.

2020. ápr. 19. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Meg sose nott be a kormom :( amig nincs kivagva addig nem is tud gyogyulni?
2020. ápr. 19. 10:34
 3/5 anonim ***** válasza:
Nem, mert gennyes alatta (nem néztem meg a képet, de nekem is volt).
2020. ápr. 19. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Kivágtam.................. levert a víz :O :D de most nem feszül :O :D
2020. ápr. 19. 12:09
 5/5 anonim ***** válasza:
Ha már nem nyom akkor ok. Nekem rég volt hogy többször neki futottam. Azt hittem jó, de tovább fájt. Másnap addig próbáltam míg sikerült, akkor olyan megkönnyebbült érzés, akkor sikerült.
2020. ápr. 19. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!