Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Meggymagpárna vagy árammal...

Meggymagpárna vagy árammal működő melegítő párna lehet-e a jobb választás fájó váll, hát kezelésére?

Figyelt kérdés

Hónapok óta húzódó gyulladás, fájdalom, egyre rosszabbodik, de a meleg jól esik neki.

A melegítőpárna jónak tünik, de a meggymagra azt írják, hogy jót tehet rajta az alvás is. Viszont macerásabb felmelegíteni. Esetleg van valakinek tapasztalata?



2020. ápr. 20. 21:35
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

Egy reggel úgy ébredtem hogy elfeküdtem a nyakam...

Ennek egy éve..

Mindent kipróbáltam szinte. A meleg egy ideig segített.

A legjobban a nyújtós tornagyakorlat jött be.

Neten kerestem nyak, váll gerinc, hát és derék nyújtó tornákat. Kb 8-10 perc. Az első alkalom után nem hittem el, hogy jobb lett. Lehet más jellegű problémád van, de hátha ez segít neked is.

2020. ápr. 20. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%

Magasabb es kemenyebb parna, uj agybetet, mely hatizom torna, denever pad es van egy ilyen pumpas nyakfeszito, de nem tudom a nevet.

Ezek kulon-kulon is segithetnek, de egyutt a leghatasosabb.

2020. ápr. 20. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!