Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Miért kelek fel ennyire...

Miért kelek fel ennyire sokszor éjjel?

Figyelt kérdés

Minden éjjel lefekvés után alszok kb. 3-4 órát maximum, ezután felkelek mert pisilni kell. Visszafekszem és ezután óránként de akár félóránként is állandóan felkelek, általában ki kell mennem wcre de nem mindig. De azután a 3-4 óra után 1 óránál többet már sosem tudok aludni állandóan felkelek pedig fáradt vagyok nagyon. Emiatt bármeddig aludnék állandóan nagyon fáradt vagy egész nap. Kisebb koromban is 1-2 max 3szor felkeltem éjjel, de nem óránként. Nagyon zavaró már, hogy bármennyire is elfáradok nap végére soha nem tudom kialudni magam. Ezt mi okozhatja? Mit tudok tenni ez ellen?

17/L


2020. ápr. 21. 14:50
 1/3 anonim ***** válasza:
Ne igyál sok vizet lefekvés előtt
2020. ápr. 21. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Általában pont emiatt 2-3 órával már semmit nem iszok lefekvés előtt. Elfelejtettem a kérdésbe írni.
2020. ápr. 21. 14:56
 3/3 anonim ***** válasza:
Nokturia - sok oka lehet az alvászavartól egészen a cukorbetegségig ill. szívproblémákig. Néhány napon át mérni és naplózni kellene a bevitt folyadék és a távozó folyadék mennyiségét és idejét, majd kiértékelni az adatokat; ha a napközben bevitt folyadék 20% vagy afölötti mennyisége éjszaka ürül, akkor már nokturnalis poliuria áll fenn. Akárhogyan is; ha a helyzet nem rendeződik, mindenképpen javasolt orvos felkeresése.
2020. ápr. 21. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!