Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Miért szédülök? (kifejtve lent)

Miért szédülök? (kifejtve lent)

Figyelt kérdés
Majdnem mindig szédülök. Ha fekszem/ülök és felállok hirtelen borzalmasan fáj a fejem, forog velem a világ és elsötétül minden majd kitisztul. Most el akartam menni bringázni, nagyjából 5 métert mentem és visszafordultam mert rosszul lettem, most hogy leültem érzem hogy mindjárt szétrobban a fejem és szédülök. Tesi órán is hasonló, ott is mozgás után nagyon rosszul vagyok, sokszor sétálás/futás közben sincs semmi egyensúlyérzékem. Ha gépen pl Minecraft-ozok akkor pár perc után hányingerem van és elkezdek izzadni (nyitott ablak mellett hidegben is). Könyvet nem igazán tudok olvasni mert nagyon hamar elfáradok benne. Sokszor érzem azt hogy nincs levegő, teljesen klausztrofób érzésem van pedig sose volt ezzel gondom, nem félek a bezártságtól. Mi okozhatja ezt?

#fejfájás #szédülés #elsötétülő kép #egyensúlyérzék hiánya
2020. ápr. 21. 15:24
 1/6 anonim ***** válasza:
Egy EKG és egy vércukor mérés rohadt gyorsan.
2020. ápr. 21. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Foci miatt EKG-t kellett már csinálni, szerintem azzal nincs semmi probléma (bár nem értek hozzá, viszont semmit se mondtak se a pulzusra se a vérnyomásra) viszont gyanakodtam még cukorbetegségre is. Okozhat ilyet?
2020. ápr. 21. 18:09
 3/6 anonim ***** válasza:
A szédülésed mindig forgó jellegű? Mióta van ez?
2020. ápr. 25. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Forog is, érzem hogy borulok el és egyáltalán nincs egyensúlyérzékem mellette olyan szinten fáj a fejem egy pár pillanatig mintha szét akarna robbani belülről. Nagyjából 5-6 éve tarthat ez.
2020. ápr. 28. 16:22
 5/6 anonim ***** válasza:
De ez 0-24 tart vagy csak rohamokban jön ràd?
2020. ápr. 29. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Szerencsére csak teljesen random, de nem mondanám rohamnak. Most pédául melegség érzetem van, lüktetést a fejemben és azt hogy izzadnék de mégse.
2020. máj. 1. 03:26

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!