Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Szerintetek az normális ha...

Szerintetek az normális ha lány vagyok és szőrösödik a mellkasom? A lányok az öltözőbe furán néznek rám.

Figyelt kérdés
Ja és nem tudom leborotválni sem mert akkor az fáj.... orvoshoz még nem mentem mert úgyis azt mondanák hogy valami férfi hormon erősítő tablettát eszem.. szóval inkább nem mentem , meg hát a mostani helyzet miatt nem is szeretnék

2020. ápr. 21. 20:38
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Menj csak el orvoshoz (amikor lesz rendelés a járvány után). Néhány szál szőr normális, de ha neked feltűnően sok van, az hormonzavarra, betegségre utalhat. Biztos nem fogja azt hinni az orvos, hogy férfihormon tablettát szedsz. Ki fognak vizsgálni.

Addig is igyekezz egészségesen étkezni, kerüld a cukrot, édességet, fehér lisztet, és sportolj rendszeresen!

2020. ápr. 21. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Nekem is vannak ott erősebb szőrszálak, pedig rendben vannak a hormonaim, szóval nálam ez genetika...Én ki szoktam szedegetni szemöldökcsipesszel azt ami feltűnő.

Ez amúgy állítólag nagyon sok nőt érint kisebb-nagyobb mértékben.

Azért lehet hogy nálad hormonális oka van, menj majd el endokrinológushoz amikor vége lesz a járványnak, nem fog semmi rosszat mondani.

2020. ápr. 21. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
83%
Szerintem normális. Vannak szőrösebb típusú,alkatú lányok. Nekem is volt egy ilyen barátnőm,ő borotválta.
2020. ápr. 25. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Vagyunk jópáran ilyen alkatúak,én is sajnos.Nyáron szó szerint az egész testemet borotválom.L.
2020. jún. 3. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

#1

Egy kicsit összezavartál. Mi köze az édességnek és lisztnek ehhez a mellkasi szőr problémához?

2022. ápr. 3. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
#5 Az inzulin rezisztenciának lehet köze a hormonháztartás felborulásához és a fokozott szőrnövekedéshez. Ilyen esetben a cukorbetegekéhez hasonló diétát kell követni, orvos utasítása esetén gyógyszert is szedni.
2022. ápr. 3. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Köszönöm a választ
2022. ápr. 3. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!