Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Hogyan állítsam meg a folyamat...

Hogyan állítsam meg a folyamatos fogyásom?

Figyelt kérdés

Januárban 77 kilóról indultam, most 65 vagyok, és nem direkt fogytam. Az elmúlt időszak nagyon stresszes volt, állandó egészségügyi problémák, vizsgálatok, műtöttek is, többször szedtem antibiotikumot, ami hasmenést csinált, stb. Sokszor keveset ettem, de egy ideje már normálisan kajálok, mégis mennek le a kilók, hetente 1-2. Stressz miatt lehet ennyit fogyni?

Cukorvizsgálaton még februárban voltam, állítólag nincs baj, bár nekem magasnak tűnt kicsit. Az emésztésem mintha nem lenne mindig rendben, sokszor emésztetlen cuccok vannak a székletemben. Orvoshoz, vizsgálatokra a vírus miatt nemigen lehet most menni.

Mit csináljak? Egyelőre még jó a súlyom, (169 cm vagyok, férfi), de nem kéne már többet fogyni. Félek, hogy a fogyásba döglöm bele. ( hipochonder és pánikolós is vagyok sajnos).

Szóval, mit tehetnék?



2020. ápr. 22. 11:06
 1/4 anonim ***** válasza:
Ha rendesen eszel, mégis hetente 1-2 kilót fogysz, akkor sürgős orvosi kezelésre van szükséged.
2020. ápr. 22. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Milyen eü probléma? Nem mindegy.

Relaxációs gyakorlatokat probalhatnal, vagy deritsd ki, hogy milyen pszichés problémád szomatizal.

2020. ápr. 22. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
2-es, prosztatagondok voltak, illetve szemmozgató ideg bénulás miatti kettős látással vizsgáltak több soron, de azok félbemaradtak a vírushelyzet miatt. Addig nem találtak semmit.
2020. ápr. 22. 11:24
 4/4 anonim ***** válasza:
Pajzsmirigy vizsgálatot nézd meg esetleg. Agitaltsag, fogyás? Tsh, T3, t4 -et nézess ha van eltérés akkor pajzsmirigy uh.
2020. ápr. 22. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!