Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Én régen is hordtam már...

Én régen is hordtam már maszkot a járványtól fuggetlenul idonkent, semmi bajom nem volt tole. Most amit vettem, attol iszonyat viszket az arcom. Ezek nem ugyanolyan anyagbol keszulnek most, vagy mi? Nem értem.

Figyelt kérdés
2020. ápr. 22. 18:00
 1/5 anonim ***** válasza:
39%
Biztos más. Hisz gondolj bele, korábban száz forintért árulták, most meg több ezer forintért. Biztos nem ugyanabból készül már. :D
2020. ápr. 22. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Sajnos nem lehet tudni ezeknek az eredetét, tartok tőle, hogy még OGYI engedélyük sincs. Ismerve a kínai árucikkeket, lehetséges, hogy valami bőrirritáló anyag vagy vegyszer lehet benne.
2020. ápr. 22. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Na és hol vetted, és milyen maszk?
2020. ápr. 22. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Valami egész biztos nincs rendben vele. Eddig a régebbről megmaradtakat használtam el, van bőven összehasonlítási alapom.

Részemről ez megy a kukába, bármennyire is nem fér ez most bele anyagilag....

2020. ápr. 22. 18:45
 5/5 anonim ***** válasza:

Szerintem ajándékozd el, azzal hogy téged írtál!


Úgyanis te valószínüleg alleriás vagy valamire a most vásárolt/újabbik maszkban.

2020. ápr. 24. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!