Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Miért van szükség ennyi...

Miért van szükség ennyi lélegeztető gépre?

Figyelt kérdés

Kb. egy-két hete hallottam, hogy "végre" meggyógyult egy lélegeztető gépre kötött beteg is.


18 éves koromban volt egy több mint 4 órás műtétem, közben mesterséges lélegeztetést kaptam. A műtét után napokig a levegővétel is fájdalmat okozott -úgy tudnám megfogalmazni, hogy erős izomlázza volt a tüdőmnek-, nem is beszélve egy apró köhhintésről (napokig kaptam a köhögés-csillapítót). Elképezelni sem tudom, hogy hosszabb lélegeztetés után milyen állapotba kerül egy beteg.



2020. ápr. 23. 03:33
 1/8 anonim ***** válasza:
Hogy elnyújtsák a súlyos betegek haldoklását.
2020. ápr. 23. 05:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 Ypszilon1980 ***** válasza:

Lélegeztetőgépen, aki van, utána rehab. jön, több hétig is eltarthat.

Hogy miért kell ekkora készültség, azt senki sem tudja és nem is érti.

2020. ápr. 23. 06:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Nincs rá szükség, ez is egy látszat intézkedés, és seggvédés, hogy ha beütne a szar rá lehessen fogni, hogy mi mindent megpróbáltunk. Nyilván ezek a beszerzések még akkor indultak, amikor a közvélemény nem egy kényelmetlen náthának, és egy világválság okának látta a COVID-ot, hanem az apokalipszis négy lovasának egyszerre.
2020. ápr. 23. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Majd májusban mikor majd tetőzik a járvány bár szerintem jóval később fog.Azért kell a sok lélegeztető hogy majd mikor enyhítenek a korlátozásokon akkor a sok bolond megindul,maszk meg minden nélkül és akkor fog berobbanni a járvány.Már az elejétől erre készültek.Sajnos még mindig nagyon sokan vannak akik nem veszik komolyan és azt hiszik hogy halhatatlanok.Csak nem gondolnak arra hogy mások életével játszanak.Remélem hogy annyira nem lesznek enyhítve a korlátozások még legalább 2 hónapig.
2020. ápr. 23. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

4


Szerintem meg az ilyen gyávákra, mint te nincs szükség, hadd hulljon a férgese!

2020. ápr. 23. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

A cikk legutolsó, véletlenül kikotyogott mondata miatt kell 8000 db:

[link]

2020. ápr. 23. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Köszönöm 5 válaszadó de remélem téged előbb kap el.Ilyen felfogással még csoda hogy élsz.Tudod 29 évesen és krónikus betegséggel nem így gondolnád te sem.Tipikus magyar mentalitás hogy mások halálát kell kívánni.Tudod nem csak magamat féltem hanem a szüleimet is akik szintén krónikus betegek.Gondolom neked nincsenek szüleid meg senkid nert ilyen csicska vagy.
2020. ápr. 23. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

7


Én is krónikus beteg vagyok, ettől még nem fosom össze magam. Értelmes ember korlátozások nélkül is meg tudja óvni magát, csak birkának kell pásztor.

2020. ápr. 23. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!