Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Mitől lehet hogy állandóan...

Mitől lehet hogy állandóan alacsony a hemoglobin szintem?

Figyelt kérdés
Már negyedjére utasítottak el vérvetelen, mert túl alacsony a hemoglobin szintem, most 10 alatt volt az érték. Körülbelül három éve járok rendszeresen vért adni, de csak tavaly nyáron kezdődött ez, hogy túl alacsony és elvileg vashiányom van. Tavaly ősszel szedtem vaspótló tablettát, de aztán valahogy kimaradt. Nagyjából utánaolvastam a tüneteknek, de azon kívül hogy fáradt szoktam lenni, nem éreztem más tünetet soha, főleg mert fizikai munkát végzek és viszonylag jól bírom. Szóval tényleg nem tudom, miért ennyire alacsony a hemoglobin szintem és mit tudnék tenni ellene? Aki hasonló cipőben jár, kérem segítsen. Köszi! :)

2020. ápr. 24. 08:31
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
El kellene menni egy vérvételre. Azt mondtad régóta fenn áll. Lehet más érték sincs rendben és onnan majd tovább küld au orvos megfelelő irányba. Találgatni felesleges ki kell vizsgáltatni.
2020. ápr. 24. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Az a 10 az gongolom 100 akart lenni.

Nem biztos hogy betegség áll a háttérben, de ezt hematológián tudják kivizsgálni.

2020. ápr. 24. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anarchy666 ***** válasza:
Remélem 100-at akartál írni, a 10 gyakorlatilag már a halálos kategória. Férfi vagy nő vagy? Hány éves? Van ismert krónikus betegséged?
2020. ápr. 24. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!