Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Sikerült valakinek visszafordí...

Sikerült valakinek visszafordítani a korai őszülés? Ha igen, milyen módszerrel?

Figyelt kérdés

2020. ápr. 26. 10:58
 1/2 anonim ***** válasza:
Nem, de sok penzt es meg tobb faradsagot sokan forditottak a csodaszerekre. Nincs csodaszer oszulesre, csak a hajfestes. Plane, hogy belso oka van, kivulrol nem lehet pancsolni valamit.
2020. ápr. 26. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Én már egy pár éve ezen dolgozom, de nem tudom, hogy javul e vagy sem

Szerintem stressz az ami kiváltja nálam, érzelmi stressz, amin próbálok javítani a legjobban továbbá, vízböjtök meg egyéb egyézség kúrákat csinálok, de mondom nem tudom, hogy javult e egyáltalán, hiszek benne, hogy működik, mert a bőröm sokat javult, de az ősz haj nagyon makacs


Nagyon elveszi nekem is az önbizalmamat, nem sok kedvem van emberek közé menni emiatt


Ha megnézed egyébként rengeteg, történet van arról, hogy van akinek sikerült visszafordítania


A legtöbb sztory 30-40-50 éves emberekről szól, nem 25 évesen mint amikor nekem is indult


Most 29 évesen, virító napfényben, konkrétan oldalt hát ilyesztően fehér a hajam, nagyon elkeserítő amikor meglátom magam.. még sötét fényben, oké, úgy nem látszik, de napfényben :-(


29F


Ha utána nézel, itt egy videó

https://www.youtube.com/watch?v=2Ki0JSnxSD8


Én ezeket szoktam nézni, de ezt úgy képzeld el, hogy van 5000 lehetséges oka.. ha 3500 szempontból jól állsz, akkor a maradék 1500 ok nem fogja okozni, de ha lesüllyedsz, 1000re, akkor a maradék 4000 okozza


A szervezet abból az energiaforrásból vesz el, amiből tud, ha valami nem jó, akkor az a bőrön jelentkezik, meg a haj vagy elkezd kopaszodni, vagy elkezdesz őszülni


Mellesleg, nekem az egész elmúlt 20as éveim legtöbbje magányos volt, akárhogyan próbáltam tenni ellene, marhára nehéz így bízni magadban, ha nem találsz egy személyt aki megerősítene, hogy kb normális vagy


Valszeg ez sem segít, sőt, szerintem főleg mentális eredetű


Azóta egyébként min a státusz?

2023. aug. 29. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!