Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Mitől görcsöl, zsibbad éjjelen...

Mitől görcsöl, zsibbad éjjelente a fejem?

Figyelt kérdés

Nem rendszeres, de többször előfordul, hogy reggel arra kelek, hogy annyira le van zsibbadva, a fejem, hogy emelni is alig bírom és kell neki pár perc, hogy elmuljon.

Általában a bal oldalon hátul érzem ezt, de most a jobb oldalt hátul éreztem.

Lehet a vernyomasom? És ez hatással van a nappalomra is mert enyhébb fájdalom formájában jelen van.

20/N


2020. ápr. 28. 07:35
 1/3 anonim ***** válasza:

Először azt nézd meg, miben és hogyan alszol. Párna, paplan, matrac, ágy. Aztán azt, hogy milyen pózban. (Pl. kérd meg a párodat, ha van, vagy a szüleidet vagy a testvéredet, vagy a lakótársadat, hogy egyszer nézze meg, hogyan alszol, milyen pózban.)


Ha semmi sem gáz, akkor jön egy orvos. Ja. Úgy emlékszem, hogy léteznek alváskutató centrumok, és alvásvizsgálatok. Oda is beutalhatnak.

2020. ápr. 28. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Menj egy jo csontkovacshoz, megmondja, mi a baj.
2020. ápr. 28. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Most vettem egy új ágyat 1 hete. Előtte is volt és most is ez időnként. Szóval ezzel nincs összefüggésben szerintem.
2020. ápr. 28. 17:59

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!