Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Karanténban elengedtem magam,...

Karanténban elengedtem magam, megnőtt a pocakom. Mit tegyek?

Figyelt kérdés

Húsvétkor kezdődött. Édesanyám sok kaját készített, nagyon finoman főz. Minden étkezés végére feszült a hasam. De nem tudtam ellenállni a kísértésnek. Húsvét utánra is maradt kaja, hát akkor is ettünk.

A baj az, hogy akkor eléggé nagy volt a hasam, kilóban nem mutatott sok változást, viszont látszott, hogy sokat híztam.

Mostanság már hiába próbálok edzeni, nem megy lejjebb.

Néha akkor is eszem, ha csak a szemem kívánja, vagy mert finom.

Étkezések után úgy nézek ki, mint aki vagy 10 kilót hízott.



2020. ápr. 29. 11:04
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Az edzés önmagában kevés, ha mellette megy a zaba. Amíg folyamatosan kalóriaszükségleten felül viszel be tápanyagot, hízni fogsz. Előbb a felesleges, unalomból evésről kell leszokni.
2020. ápr. 29. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Karantenban is lehet felulest, labemelest vegezni. Es kevesebbet szedni a tanyerba, ragozni vagy egy szem vacak kekszet kenyszer ragcsalni.
2020. ápr. 29. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!