Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Elkezdtem hízni, nem tudom...

Elkezdtem hízni, nem tudom megállítani. Mit tegyek? SOS!

Figyelt kérdés

pár héttel ezelőtt még normálisan néztem ki. ( na jó,volt rajtam egy pici felesleg, de nem zavart.) Most elkezdtem hízni, egyre nagyobb a hasam, és bármit csinálok, egyre csak nagyobb lesz.

Elkezdtem sportolni, mozogni.

Normálisan étkezem ( húsvétkor volt egy kis kiesés, mert akkor egy picivel többet ettem az étkezéseknél, hisz nagyon finomak voltak az ételek.)

Akkor volt egy olyan szokásom, hogy, ha ettem egy darab csokit, akkor kellett ennem még, és még, és még... míg ki nem ürült a csokis zacskó, de az nem látszott meg rajtam.

De az már rég elmúlt, de hiába minden, egyfolytában hízok.

Nem tudok mit tenni. Segítsetek!



2020. ápr. 29. 17:33
 1/7 Tibor Gombás válasza:
9%
ne egyél sokat
2020. ápr. 29. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
A hízással kapcsolatos írásokban mindig nagyon gyanúsak a "pici", meg a "kevés" szavak.
2020. ápr. 29. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Érdemes lenne egy pajzsmirigy vizsgálatot csináltatni dokinál, lehet pajzsmirigy alulműködésed van. Az okozott nálam is indokolatlan hízást. Gyógyszert szedek rá, így a hormonszintek beálltak, és a hízás is megállt.
2020. máj. 1. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Számolj kalóriát, később makrókat.

Az elején inkább arra ügyelj, hogy minél kevesebb cukrot és pékárút egyél.

Fogyassz inkább húsokat, halat, tojást. Nem tudom hány éves vagy, és hány kg, de nőknek kb 1500-1700 kalóriával be szokott indulni a fogyás

2020. máj. 3. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
9%
Többet kell mozogni és kevesebbet zabálni.
2020. júl. 22. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Valószínűleg leesett az anyagcseréd a béka segge alá. Egészséges állapotban megállíthatatlan hízás nincs, arról nem is beszélve hogy mozogni is elkezdtél. Nekem is akkor volt ilyen amikor tropára ment a pajzsmirigyem. Ilyenkor mindegy, hogy mit eszel, mit nem, stb., mert nem te parancsolsz, hanem a xaros mirigy. Nagyon ocsmány dolgokra képes. Ha más tüneteid is vannak emellett akkor menj orvoshoz.
2020. júl. 22. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Nem vagy véletlenül terhes??


már ha lány vagy.. :D

2021. máj. 19. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!