Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Ezt mi okozhatja?

Ezt mi okozhatja?

Figyelt kérdés
Pár napja vettem észre, hogy a jobb kulcscsontom jobban kitüremkedik mint a bal, pedig pár hónapja egészen biztosan szimmetrikussan álltak, mert voltam vizsgálaton ahol nézték többek között ezt is, akkor még mind a kettő egyformán látszódott. Gondolom a lapocka-kulcscsont ízülettel lehet valami gond, mert a jobb vállam egy ideje már szokott fájdogálni, és gyakran kattog is ez az ízület. Balesetem egyébként nem volt, viszont általában csak a jobb oldalaman tudok elaludni, arra gondoltam hogy talán ez is lehet az oka.

2020. ápr. 30. 09:54
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Okozhatja a vállöv-vállízületi probléma, illetve gerinc probléma is

Sajnos távolból nem tudok megoldani, így a járványhelyzet után egy gyógytornász felkeresését javaslom

2020. ápr. 30. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Mindenképp ortopédia vagy gyógytornász lesz a vége, a gerincem eddig is problémás volt, azzal vissza kell majd mennem kontrollra. De eddig nyaki/háti szakaszon nem volt semmi gond a gerincemmel, remélem még most sincs, és csak a rossz alvópóz okoz gondot a vállízületben.
2020. ápr. 30. 10:54
 3/3 anonim ***** válasza:
Háti szakaszon lehet probléma vagy esetleg a vállövben
2020. ápr. 30. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!