Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Mit gondoltok a méregtelenítő...

Mit gondoltok a méregtelenítő teákról? L

Figyelt kérdés
Egy ideje minden nap fáj a hasam, és heti egyszer van székletem. Gondoltam veszek én is valami méregtelenítő teát, de nem tudom melyik lenne jó, és hatásos-e egyáltalán.

2020. máj. 1. 22:23
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

Ez a méregtelenítés annyira jó duma, mindenki beveszi és megveszi az ócska, túlárazott cuccokat. Mérget vettél be, hogy méregteleníteni kell?


Neked gyomor - bélrendszeri problémád van, amit ORVOS tud kivizsgálni, nem a superslim2000megaturbo salaktalanító tea 🤫😂🤦‍♀️🤦‍♀️

2020. máj. 1. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

Kamu!!


A veséd méregtelenít!

2020. máj. 1. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Vese funkciója a méregtelenítés.
2020. máj. 1. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Még 2 éve mondta volt barátnőm, hogy azért nincsenek pattanások az arcán, és azért nő olyan szépen a haja, mert néha iszik méregtelenítő teát. Ez most eszembe jutott, és gondoltam megkérdem mi a véleményetek az ilyen teákról :)
2020. máj. 1. 22:46
 5/11 anonim ***** válasza:
Máj és részben a kiválasztó szervrendszet méregtelenít
2020. máj. 1. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

És a székrekedés úgy gondolod, egy méregtelenítő tea segít? Ne haragudj, de ezt a szilva kompót- langyos tej kombó is tudja..

Orvoshoz menj el.

2020. máj. 1. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

Romvari-Rapoti gyogyfuves konyve pl, ami nem ezoterikus duma, hanem gyogyszeteszeti, sorra veszi az egyes gyogynovenyek hatoanyagait es gyogyhatasat. Annak idejen konyvjelzovel volt tele az enyem, meg jegyzeteltem.

Vannak azok az egeszen biztos vese-, majtisztito hatasu novenyek, amik teakeverekben biztosan hatasosak.

Nem hokuszpokusz, de hatoanyagokat tartalmaznak. Hogy amit te vettel, jo-e... Elegge szigoruan bevizsgaljak.

2020. máj. 2. 00:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Én még nem vettem semmilyet, előbb kíváncsi vagyok beválnak-e
2020. máj. 2. 07:23
 9/11 anonim ***** válasza:
A méregtelenítést elintézi a tested. A fosatóteák, ezeket hívják méregtelenítőnek, károsítanak inkább. Utána aztán szaladhatsz, mert nem tudod tartani! Vagy kiszáradsz, ásványi anyagot veszíthet a szervezeted. Inkább tolj olyan ételeket, amik kicsit segítenek, példáúl egy jó tejeskávé és aszaltszilva vagy aszaltbarack kombó ^^
2020. máj. 3. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Én nekem azóta nincs pattanás az arcomnon amióta nem eszek fehér kenyeret, nem zabálom a szotyit, tökmagot. Nem a méregtelenítő tea, hanem a vese méregtelenít. Az ilyen magvak mint tökmag, szotyi, meg erősen rásegít szinten mindenkinek, hogy pattanásos legyen.
2020. máj. 4. 07:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!