Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Lehet hogy a levegő szorult...

Lehet hogy a levegő szorult be a mellkasomba?

Figyelt kérdés
1 órája próbálok vissza aludni, de a fájdalomtól nem tudok. Nem tudom mi történt, sose volt velem ilyen. Itthon sincs senki más rajtam kívül. Nagyon szúró érzés. Valakinek ötlet ? 16/F

2020. máj. 3. 06:35
 1/2 anonim ***** válasza:
Feküdj le, próbálj 1-2 nagyobb levegőt venni, megnyugodni. Ha nagyon nem múlik el, hívj segítséget, meséld el telefonban mi a baj, lehet nem is kell kimennie a mentőknek.
2020. máj. 3. 07:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Nekem olyan mintha össze lenne szorítva nagyon kellemetlen érzés mintha a szívemnél. Voltam EKG-én szív ritmus zavarom van (amúgy szúrt nekem is mikor el múlt olyan ki merült voltam mintha futottam volna) betalokot írtak fel abból is az 50gramosat. Nézesd meg orvossal nem gyerekjáték.
2020. máj. 4. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!