Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » SOS már a 2. napja fura...

SOS már a 2. napja fura hangok a fülemben!?

Figyelt kérdés
Mindig füldugóval alszom, és tegnap amikor felébredtem kivettem, nem is volt semmi furcsa, hanem kb rá fél órára amikor elkezdtem mozgatni, már nem is tudom miért, azóta ilyen fura nem is tudom elmondani milyen hangot érzek és hallok benne, mintha tele lenne zsírral de nem biztos, mivel nem tudom. Picit ilyen huzat szerű hangja van amikor elkezdem a kezemmel mozgatni fel-le a fülemet, és egy ici picit rosszabbul hallok rá, de tényleg alig észrevehető, és nem is fáj a fülem. SZerintetek majd elmúlik, vagy majd menjek fülkimosásra? És ha igen az fáj?

#fül #gyulladás #fülkimosás
2020. máj. 3. 11:26
 1/4 anonim ***** válasza:
Valószínű, hogy a fülzsírt feltoltad a dobhártyáig. Elmúlni nem fog. Próbáld ki a fül gyertyát (rossmannban is lehet kapni), fellazíthatja a zsírt, ha mázlid van. Ha nem, akkor inkább doki. Pár perc alatt kimossa.
2020. máj. 3. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ, ki fogom próbálni, maximum ha nem megy elmegyek a dokihoz. Gondolom nem fáj a fülkimosás. :D
2020. máj. 3. 11:30
 3/4 anonim ***** válasza:
Nekem egyszer volt ilyen, nem kellemes (de nem fáj), utána meg olyan élesen hallottam arra a fülemre, hogy már az zavart 🤣
2020. máj. 3. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Elég hihetetlen, de kimostam magamnak tusolás közben, se híre se hamva :D
2020. máj. 3. 21:09

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!