Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Az igaz, hogy Augusztus 15-ig...

Az igaz, hogy Augusztus 15-ig az 500 fő alatti rendezvények sem lesznek megtartva?

Figyelt kérdés

Valóban igaz az, hogy még 500 fő alatti rendezvényeket sem tarthatnak meg olyan sokáig? Szerintem logikátlan lenne a dolog! Mivel, hogy a szabadtéri fűrdők már kinyitnak. És oda is simán elmegy 500+ fő is normál körülmények között! Gondolom ez a korlátozás a strandokra is igaz lesz. Vagy esetleg ide kicsit több ember is elmehet?! Akkor egy szabadtéri szórakozó helyen is simán lehet 500 fő. Gondolom a beltéri szórakozó hely meg 200-250 főre lesz korlátozva!


Másrészt azt sem értem minek ennyi ideig korlátozásokat kiszabni. Mikor Kínába már fullra eltűnt a járvány 4 hónap alatt. Kb Április 20 óta, vannak olyan napok mikor nincs is új regisztrált esett. Itt Március vége felé jött a tömeges. És a most meg jön a nyár na meg kevesebb ember is kapta el sokkal mint pl kínában. Vagy már Olaszban, Spanyolban is cseng egyre jobban lefelé. Itt szerintem 1,5 hónap múlva teljesen off lesz. Az olyan országokat meg úgyis karantén alá helyezik. Ahhol a 1000+ felett lesz az éppen fertőzött emberek száma! Vagy még nem tőrtént meg a tetőzés. Másrésztbez nem egy erős járvány. Összehasonlíthatattlan pl egy spanyol náthával. Vagy arab influenzával. Pedig azok kb annyi áldozatott szedtek úgy, hogy védekeztek ellene. Pl Svédországban elvileg nem is vezettek be semmi korlátot mégsincs akkora káosz. Szóval szerintem mind1, hogy korlátozásokat vezetnek be, vagy sem.


Szerintetek mennyire igaz ez, hogy Augusztus 15-ig nem lesz megtartva akár 500+ fős rendezvény sem?!


Pláne ha lecseng a járvány.



2020. máj. 4. 22:12
 1/10 anonim ***** válasza:
45%

Nem kell félni. Hidd el 1-1,5 hónap múlva már te ott fogsz táncolni az egyik szórakozó helyen!

Szerintem kamu az egész, csak a népet akarják bosszantani. Főleg, hogy csak egy szóvivő kva mondta ezt elvileg. Nem lenne benne logika, ahogyan írtad is. De lehet, hogy Julius elején már az 500+ fős rendezvények is meglesznek tartva. Azt is Gulyás Gergely és nem Orbán Viktor jelentette be.


És ez a járvány nem sokkal több egy flunál. Nyár közepére nálunk már nyoma sem lesz! Ha meg esetleg Október-Novemberre tényleg vissza tér. Valszeg nem itt fog előszőr vissza térni. És én azt tanácsolom, hogy akkor egyből ha bármelyik országban tér vissza. Egyből rendeljék karantén alá az országot. Ide senki se be se ki egy pár hónapig! Úgysem nyár lesz akkor, hogy valaki más országba menjen kötelező jelleggel nyaralni. Max ha mégis kiengednek az országból, akkor instant 2 hét karantént annak. És akkor itt nem lesz fertőzött sem.

Egyébként Kínában már nincs semmi. Csak beakarják adni, hogy még mindig káosz van arra felé.


Azt sem felejtsük el, hogy ez a vírus leginkább öregekre, súlyosabb betegekre veszélyes. Csak Hollandia, Anglia, Olasz van/volt roszabb helyzetben pl a sok öreg miatt.

2020. máj. 4. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Perpillanat ez a hivatalos álláspont, igen. De amilyen bizonytalan a helyzet, ez még egy tucatszor változhat augusztus 15-ig.
2020. máj. 5. 03:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
45%
Végre bele kéne törődni hogy nem lesz megtartva semmi. Egy nyarat ki lehet bírni bulika nélkül.És ezt nem fogják változtatni.Én is mennék autós talikra de nagyon helyeslem ha nem lehet.Nem nyavalyogni kell hanem elfogadni a helyzetet mert még nem tudjuk hogy mi lesz ennek a vége, főleg úgy hogy vidéken elég rendesen megindult a nép.
2020. máj. 5. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
#3 De ember fogd már fel, hogy nem komoly ez a járvány! Amúgy szerintem ezt az index. hu kamuzta csak be. Mert elvileg az m1 ápr 30 esti hiradójába kéne benne lennie. De fennt van youtuben ott is azt jelentették be többen, hogy 500 fő feletti rendezvények nem lehetnek meg tartva. Szentkirályi Alexandrát meg beszélni nem láttam abban az adásban!
2020. máj. 5. 15:25
 5/10 A kérdező kommentje:
Legalábbis remélem kamu. És nem akarja senki sem rá venni a kormányt még erre is! Illetve akkor csakis úgy lenne logikus a dolog ha strandok sem lennének nyitva. Úgyhogy #3 te csak ne okoskodjál! Még mielőtt választ írsz. Olvass és gondolkodj!
2020. máj. 5. 15:30
 6/10 anonim ***** válasza:

3-as téged ismerlek te adsz öngyilkossági tanácsokat azoknak akik nem bírják ki szórakozás és buli nélkűl egyből levágtam az írásodból, hogy te vagy az a rosszindulatú kisköcsög.

Na kérdező nem lehet tudni előre hirtelen változik minden most ezt mondják aztán lehet hogy hirtelen június 5.én mert az k.u.r.v.a jól hangzik kitalálja a miniszterünk hogy eltűnt megcsináltuk legyőztük!Jó a nagy fesztiváloknak mint a sound meg sziget már tényleg reszeltek idén de nem a járvány miatt hanem a válság miatt se tudnának elmenni annyian de szórakozó helyek lesznek már nyitva szerintem júniusban legalábbis én nagyon remélem.

A vírus már csak kamu itt februárba kitombolta magát és végig söpört az emberek 90%-án.

2020. máj. 5. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

500 fő alatt se mehet.

Amúgy hogy lehetnek ilyen idióták matematikailag, hogy 500+, meg 500 alatt se? Az azt jelenti, hogy mind, akkor minek az 500. A strandokra nem volt nagy produkció megengedni így 15-20 fokokban, főleg, hogy a fele még nyitva sincs.

Az intézkedések túl vannak lihegve, de sok semmirekellő egész nyarat végigbulikázó nyikhajt azért már had ne sajnáljam.

2020. máj. 5. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:

Ok és gondolom csak nyílt rendezvényekre. Mehet el 500 fő, remélem benti rendezvr

ények nem 100 főre. Hanem esetleg 200-250 főre lesznek kórlátozva!

2020. máj. 5. 22:09
 9/10 anonim ***** válasza:

1

Kifelejtetted a franciakat, nemeteket es a belgakat. Ezek mind a hollandok elott vannak.

Nem mindenki nyaralni jar M-ra. En pl. (pont) Hollandiabol szeretnek hazautazni, de az a k.rva hatosagi karanten miatt nem tudok 2 hetig csak ugy otthon ucsorogni. Mintha az ingazok nem lennenek veszelyesek.

2020. máj. 14. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
#9 Csakhogy Franciában, Németben már lecsengőben a járvány. Belgiumban is szerintem tetőzött már. Hollandiában ha tetőzött is sokkal kevesebb a gyógyúlt és a halálozási ráta is nagyobb. Hollandia és Anglia állnak most a legroszabbúl koronavírus ügyben. Talán még roszabbúl állnak mint USA, hiába több ott a fertőzött!
2020. máj. 18. 16:10

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!