Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Miért van az, hogy fényes...

Miért van az, hogy fényes nappal ha fáradt vagyok minden gond nélkül bármikor elalszok, éjszaka azonban órákat szenvedek mire el tudok aludni?

Figyelt kérdés

Valamiért sötétben este egyedül érzem magam és van egy ilyen érzés bennem hogy még nem szeretnék aludni, még csinálnék valamit... Viszont nappal mikor pl dolgozik a szomszéd és zaj van, ez úgymond megnyugtat hogy folyik az élet körülöttem és simán elalszok.

És este nem azért nem bírok aludni mert nappal kipihenem magam, mivel akkor is ez van ha semmit nem alszok napközt.



2020. máj. 4. 23:20
 1/5 anonim ***** válasza:
0%
Megválaszoltad a kérdést, úgyhogy nem tudom mire vársz választ.
2020. máj. 4. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Esetleg mit tudnék ez ellen tenni? Hátha van valaki hasonló cipőben.
2020. máj. 5. 00:08
 3/5 anonim ***** válasza:
61%
Felkelsz mimden nap reggel 6 kor és csinálsz valamit egész nap. Aztán estére elfáradsz és aludni fogsz.
2020. máj. 5. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
67%

Azonos időben felkelni és azonos időben lefeküdni.

Az első néhány nap nem túl jó, de miután hozzászokik a szervezeted sokkal kipihentebb leszel és el fogsz tudni aludni este időben.

2020. máj. 5. 01:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Előző. Kényszer miatt többször is előfordult, hogy át kellett állítani magam. Minden vagyok csak kipihent nem. Rémesen ébredek.

Valakinek a rendes bioritmusa a nappali alvás.

2020. nov. 24. 01:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!