Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Mi lehet az oka ha félig...

Rapper03 kérdése:

Mi lehet az oka ha félig alszok és álltalában akkor rosszul alszok?

Figyelt kérdés
Mostanába sokszor felvillan egy fény (fehér villogó fény) az álmomban, és ebben nem vagyok teljesen biztos de mintha valakivel beszélnék, mivel félálomban vagyok ezért hallom magam a szobában hogy itt kiabálok... általában mérges vagyok, illetve megijjedek félálmomban hallok egy hangot a fejembe. Nem tudom mitől van ez egyre rosszabbul érzem magam. eleinte nekem is félelmetes volt a dolog, de ahogy többször megismétlődött egyre jobban belenyugszom.Álltalában mikor felkelek tudom, hogy miért keltem fel, abban a pillanatra emlékszem minden álmomra, hogy miért voltam mérges, de ahogy lenyugszom már csak a hangokra és talán az arcokra emlékszem. Mit tanácsoltok? forduljak pszichológushoz vagy inkább orvoshoz?

#álom #rémálom #beteg álmok
2020. máj. 6. 05:21
 1/2 anonim ***** válasza:

Ne végezz félmunkát!

Vagy aludj egészen, vagy legyél ébren egészen.

2020. máj. 6. 07:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%
Ez csak lelki kimerültség, semmi több. Nem tudom hány éves vagy. Nekem 20-25 éves koromban voltak a legintenzívebb álmaim. Volt hogy olyan kimerült voltam, hogy én is hangokat hallottam félálomban, olyan volt, mintha a szobámban beszélgettek volna :) Én is megnyugtattam magam, visszaaludtam és kész. Sportolj többet, fáraszd le magad jobban. Vagy ha túl fáradt vagy fizikailag, akkor meg kevesebbet :) Egyél jókat, élvezd az életet! Semmi baj nincs!
2020. máj. 6. 07:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!