Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » A Hell tejeskávé is ugyanolyan...

A Hell tejeskávé is ugyanolyan káros, mint a hagyományos energiaital?

Figyelt kérdés
Az íze ugyanolyan, mint az egyszerű tejeskávénak. Erről nem találtam cikkeket. Írhat bárki véleményt, meg tapasztalatot is

2020. máj. 7. 13:58
 1/8 anonim ***** válasza:
25%
Az energiaital ugyan mitol lenne káros?
2020. máj. 7. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
81%
Majdnem ugyanannyi cukor van benne, tehát valóban nem sokkal jobb. Mindkettőre igaz, hogy lehet fogyasztani, csak mértékkel. Ha heti 1-et iszol semmi bajod nem lesz nyilván.
2020. máj. 7. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
77%
Szia. Mikor bejött ez még tavaly (vagy tavaly előtt még? (2018)), vettem a dohányboltban én is, kipróbáltam, azt hiszem mind a három féle változatot. Van egy cappucinos, és két kávés ha jól emlékszem. Hát, semmi értelme. Semmi köze a kávéhoz. Hűtve is sz**, meg simán szobahőmérsékleten tárolva is az. Kb ugyan az, mint ezek a hideg kávék, amik a boltban vannak. Inkább igyál vagy tényleges energiaitalt, például egy sima Hell Classic-ot, vagy amit sokkal jobban preferálok, kávét. Filteres, vagy Nescaféból például ezek a "gyors kávék". Ezekkel "többre" mész. Én például a filteres kávét javaslom.
2020. jún. 1. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

Igazából sok hell tejeskávét ittam a kérdés kiírása óta, és szerintem annyira nem rossz. Attól hogy olyan íze van, mint az egyszerű tejeskávénak, szeretem.

Azt tudom, hogy a hell energiaitalok károsak, az érdekelt, hogy vajon ez is ugyanolyan káros e.


Köszönöm a válaszokat

2020. jún. 2. 21:38
 5/8 anonim ***** válasza:
93%

Igen, ugyan olyan káros. :) Nem azt mondtam én sem hogy hú de abszolút f**, sz** az egész. :) :D


Csak szerintem teljesen olyan íze van, mint egy tejes kávénak. Én azt mondom, hogy vagy rendes kávé, vagy ilyen tejeskávé féleségek, vagy akkor natúr energiaital. :D

2020. jún. 3. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
90%

Még annyi, hogy egyébként az nem mindegy igazából, hogy mennyit iszol meg belőle egy héten, egy nap például.


Ha nincsen semmilyen betegséged (szív és és rendszeri betegségek elsősorban), allergiád, akkor baj nem lesz belőle, ha napi egyet megiszol.


De fontos azt tudni, hogy ha már napi 3-4-5-6-ot iszol (mint ahogy régebben huzamosabb időben én is simán megittam napi 4-5-öt), akkor ez elősegítheti az ilyen betegségek kialakulását, ha a hajlamod megvan rá, már pedig mindenkiben meglehet, ugyanis ezt nem lehet megmondani előre. :)


Tehát szó mi szó, ha iszod, akkor csak napi egyet, és baj nem lesz belőle. :) :D Pacsi!

2020. jún. 3. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

Azért anmyira nem sokat iszok :)

Két-három naponta egyet

2020. jún. 3. 12:38
 8/8 anonim ***** válasza:
Akkor meg über fasza :) :D
2020. jún. 3. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!