Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Szerintetek mi állhat emögött?...

Szerintetek mi állhat emögött? Több lent.

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Tehát a problémám a következő lenne..

sportolok 3 éve(ha ez számít is bármit,focizom) és már nem most,pontosabban nem tudom mikor de észrevettem hogy hogyha állok a lábamon majd pár perc múlva behajlítom vagy menni akarok,elkezd fájni ,volt olyan hogy nem bírtam lábra állni.. Gyakran van ez ha pár perc állás,vagy esetleg futás/séta után megmozdítom elégge fáj,nem is tudom pontosan kifejezni milyen érzés.(egyébként ez mellett,nem tudom mennyire számít de eléggé sok pattanásom van a hátamon,arcomon is. Hátha összefügg valahogyan a kettő,esetleg gyulladás útján vagy ilyesmi🤷)

Ha valaki tud erről valamit mi lehet,akkor kérem dobja ide. Köszönöm előre is:)



2020. máj. 8. 13:45
 1/2 anonim ***** válasza:

Ne haragudj nem akarok hülyeséget írni ezért meg adom két oldal címét és utána néz-hetel a problémádnak:A lábfájdalom oka sokszor a gerincben keresendő ...www.fajdalomkozpont.hu › hirek › a-labfajdalom-oka-...2014. nov. 18. - Lábfájdalom esetén a legtöbb ember a lábban lévő izmok, inak ... hogy komolyabb problémára hívja fel a figyelmet, sőt, az sem ritka, ... Alig van olyan felnőtt ember, akinek életében legalább egyszer ne lett volna valamilyen idegbecsípődése. ... Egy hónap múlva elkezdett zsibbadni a jobb oldalon az arcom ...Hiányzó: focizok ‎birom ‎mozdítani ‎patanásos ‎hátam

Orvos válaszol - Protexin - protexin.huprotexin.hu › Orvos válaszol › Orvos válaszolEpediétát tartok addig, a kerdesem az lenne,hogy szeretek sokat mozogni,kerteszkedni ... Nagyon nyomásérzékeny volt, egy kisebb nyomás is nagyon fájt, viszont ha ... vadlim faj, eros izomlaz szeru fajdalmat erzek, be is gorcsolt mindket labam es ... de mostanra ha begyullad annyira fáj,hogy alig bírok felkelni, hozzáérni.Mások ezeket keresték mégReflux orvos válaszolProtexin nőgyógyász válaszolGelsectan tabletta véleményekProbiotikumtól székrekedésProtexin immunoOrvos válaszol

2020. máj. 10. 05:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszönöm.
2020. máj. 11. 15:46

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!