Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Miért van az, ha izgulok,...

Miért van az, ha izgulok, sz@rnom kell?

Figyelt kérdés
Csak előtte. Amint jön pl. a vizsga, ünnepség, stb. elmúlik, de addig rohadt moslék érzés.Van ez ellen valami taktika?

2020. máj. 9. 16:28
 1/5 pyetro válasza:

Hát érdekes kérdés az biztos :D


Talán nem kéne annyira ráfeszülni, próbáld meg elvonni a figyelmedet valamivel, vagy meglesz vagy nem, nincs olyan vizsga ahol ne lenne lehetőség egy második körre szóval nem kell besz*rni :D

A taktika annyi, hogy eszel valami könnyűt és iszol több folyadékot, a folyadékbevitel alapból stresszoldó.

2020. máj. 9. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Köszi!

Annyira nem is ritka amúgy. Küzdősportolók esetében olvastam, hogy nem egyszer kulázniuk kell egy-egy meccs előtt (pl. Creed c. film).

2020. máj. 9. 16:43
 3/5 anonim ***** válasza:
94%
Sokan vagyunk így, a stressz váltja ki. Örülj, hogy ennyivel megúszod, a lányom gyakran hányt reggel iskola előtt. Az első gimis napja előtt már este is...
2020. máj. 9. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Dogoznak a gyomor idegek .
2020. máj. 9. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Nekem egy az egyben ez van, de nagyon rafinaltan. Mar orakkal repules, vonatindulas, temetes elott azon vagyok. Velem az tortenik, hogy eloszor egy normal de emberes darab. Utana egy meg tobb, de mar kicsit foldcsuszamlas szeru. Es indulas elott egy masodperccel egy vulkanikus kb vodorre valo cucc, amitol mar remeg a labam, hiszterikus leszek es legszivesebben otthon maradnek. Es mintha ot ember helyett lenne.

Ha nem utod ezt a szintet, nyugi. Amugy ha dugulast akarsz, egyel korabban magas kakaotartalmu etcsokit. Na attol koszikla allja el az utjat.

(Nekem azota sziklaomlas is van, de stresszes vagyok...)

2020. máj. 10. 01:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!