Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Aki este 6 óra után iszik...

Aki este 6 óra után iszik kávét, az éjszaka nem fog tudni rendesen aludni?

Figyelt kérdés
Úgy tudom, hogy a kávé doppingol, élénkítő hatása van. Erős főzős kávét nem iszom. Csak Nescafét. Az nem olyan erős, viszont koffein tartalma ugyanúgy van, mint a rendes főzős kávénak.

2020. máj. 9. 18:27
 1/5 anonim ***** válasza:
Én simán aludtam 6 eszpresszó után is fél órával
2020. máj. 9. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
én pl. nem tudok - de ez egyéni. 16 óra után már nem iszom kávét, teát
2020. máj. 9. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Ez nem igaz.
2020. máj. 9. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 Hellmano ***** válasza:
Elméletileg arra vannak kitalálva, hogy éber legyen az ember tőle. Bár én kávézni soha nem kávéztam, viszont energia italt fogyasztok, amit ha lefekvés előtt benyomom még jobban alukálok tőle :D
2020. máj. 9. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Beallitottsag meg fuggoseg kerdese is. En volt, hogy szedultem, mert alacsony alapbol a vernyomasom es a pulzusom is, es hogy el merjek aludni, ejfelkor vanszorogtam kavet csinalni.

De tenyleg van, aki koradelutani kavetol is nehezen alszik el. Probald ki, es meglatod.

2020. máj. 10. 00:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!