Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » A bőrbetegségekben szenvedőknk...

A bőrbetegségekben szenvedőknk nem ajanlják/szabad masszázson részt venniük. Nem csak a fertőzőeknek, semmilyennek. De sehol nem irják, mondják. Hogy miért nem?

Figyelt kérdés

Miért nem?

Ekcéma,egész jól karbantartott. Nem nedvedzik,holyagos. Csak száraz és viszket itt-ott piros.

Amúgy száraz masszázs volna az is ruhában.



2020. máj. 9. 19:32
 1/9 anonim ***** válasza:

Ez így hülyeség, nem minden bőrbetegség ellenjavallat. Pláne ruhában. Kik nem ajánlják?

Gyógymasszőr

2020. máj. 9. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Úgy álltalában nem ajánlott.
2020. máj. 9. 20:20
 3/9 anonim ***** válasza:
Azt értem, hogy elsőre is ezt írtad. A kérdés ez volt, hogy kik nem ajánlják, azaz honnan veszed ezt. Merthogy most írtam le, hogy nem igaz, és érdekel a dezinformáció forrása.
2020. máj. 10. 05:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

Például: [link]


Igaz ez csak 1oldal... de több is írja.

2020. máj. 10. 15:46
 5/9 anonim ***** válasza:
Hát ez pont azt írja, amit én is mondtam: csak a fertőző. Ez pont nem azt igazolja, amit írtál, mert a nem fertőzőek nincsenek felírva (nagyon helyesen).
2020. máj. 10. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Valóban. Ee itt egy másik: [link]
2020. máj. 10. 17:48
 7/9 anonim ***** válasza:

Ez meg szimplán téved. Van ilyen.

Vedd észre, hogy amit elsőre linkeltél, az egy masszőr szakember oldala, a második meg nem, ők csak irkálnak valamit.

2020. máj. 10. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:

Itt is .

[link]

2020. máj. 17. 13:59
 9/9 anonim ***** válasza:

Nem tudom, igazából mit vársz. Leírtam, hogy a nem fertőző lehet masszírozni, te meg még mindig azt kérded, hogy miért nem.

Vannak olyan oldalak, ahol rosszul írják, és van olyan masszőr, aki személy szerint nem akar nem fertőzőt se. Ettől még a kérdésedre kaptál választ.

2020. máj. 17. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!