Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » A napi 12 órás maszk használat...

A napi 12 órás maszk használatát miért teszik kötelezővé a vagyonőri cégek az áruházi vagyonőrök részére? Ennek milyen káros egészségügyi következményei lehetnek?

Figyelt kérdés
Áruházi vagyonőrként dolgozom egy belvárosi áruházban, ahol napi 12 munkaórában kötelező a maszk használata a munkáltató előírásával. Több vagyonőr kollégámmal együtt, nagyon nem egészséges, fulladunk kényelmetlen, a munkáltató nem biztosítja a maszkokat. a 12 munkaórában van kétszer fél órás szünetünk amikor a maszkot levehetjük.
2020. máj. 13. 22:08
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Keress egy jobb maszkot, lehet túl vastag. Pl egy sebészi maszkban simán lehet viszonylag normálisan lélegezni. Kényelmetlennek meg igen az, de most ez van szerencsére idővel hozzá lehet szokni.
2020. máj. 13. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
60%
Fogalmam sincs minek eroltetik, semmi ertelme. Tegnap 20 percet volt ugy rajtam, hogy folyamatosan beszeltem alatta. Mikor levettem majd meg fulladtam, szedultem is.
2020. máj. 13. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
43%

1.: Ne fertőződj meg.

2.: Ne fertőzd meg a társaid.

3.: Ne fertőzd meg a vevőket.


Ha elfertőzöd a kollégáid, akkor az egész cégedet kirakják!


Káros-e a maszk viselése? NEM! SOK munkakörben is hordják egész nap, sőt, van ahol gázmaszkot!


Nem kötelező nálunk dolgozni!

2020. máj. 13. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!