Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Tudok meg noni? Es ha igen...

Tudok meg noni? Es ha igen hogy? (16L)

Figyelt kérdés
16 eves lany vagyok, 163 cm magas. Nagyon szeretnek magasabbra noni, de mar kb 3 eve ugyanez a magassag vagyok. Nem tudom mit tudnek csinalni, hogy magasabb legyek, szoval ha van valami sport, vagy etrend vagy akarmi, akkor legyszi szoljatok! Hallottam, hogy van olyan hogy novekedesi hormon, az hogy mukodik?

2020. máj. 14. 12:39
 1/3 anonim ***** válasza:
Még néhány centi jöhet. Szerintem kezdj el futni. A növekedési hormont meg felejtsd el. :)
2020. máj. 14. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
16 évesen lanykent nem valószínű hogy fogsz még nőni. Sportnak ehhez nincs köze. A növekedési hormon használatára pedig szigorú szabályok vonatkoznak, nem szoktak azért adni az embereknek mert a magassaguk nem tetszik nekik.
2020. máj. 14. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Oroszoknak van egy módszerük amivel 8 centit nőhetsz még. Eltörik mindkét lábadat és 2-3 évig ágyban kell maradnod, de utána 8 centivel magasabb leszel. Hülyének is megéri.
2020. máj. 14. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!