Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Milyen munkákhoz elég a...

Milyen munkákhoz elég a 8álltalános végzettség?

Figyelt kérdés
Hová vesznek fel 8álltalánossal dolgozni?pl utcaseprő,közmunkás,takarító milyen más munkákra vehetnek fel?

2020. máj. 14. 15:13
 1/3 anonim ***** válasza:
65%
Segédmunkás valami szakember mellé esetleg.
2020. máj. 14. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
gyár
2020. máj. 14. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
Lehet, hogy tévedek, de meglepően sok lehetőséged van. Ma már annyira alap az érettségi, hogy kicsi az előnyöd azzal, nem fogsz érte jó munkákat és nagy fizetést kapni, viszont számodra jó helyre el tudsz helyezkedni nélküle is. Pld. a BKVhoz villamosvezetőnek nem kell érettségi, elég a 8 általános, taxisofőrnek úgy tudom ugyanúgy nem nézik, talán egy kamionos vagy postán egy kézbesítő, futár is játszhat. Ha leteszel egy szakmát, amit szeretsz és ügyes vagy benne, valamint tudsz nyelveket megint jó esélyed van külföldön sokat keresni. Nem tudom OKJnál, hogy van pontosan, de néhánynál elég a 8 általános, pld. sportoktató. Kimehetsz idénymunkára is, zöldséget, gyümölcsöt szedni külföldre, megkeresel 4 hónap melóval 1-1,5 millió közötti összeget, a maradék 8 hónapba elhetsz havi 125-190 ezerből, ha nem kell egyedül lakást bérelni, megoldhato, sokan ennyit keresnek. Neked kell olyan életet választani, amivel megelégszel. Ha élvezném a külföldi gyümölcsszedést, jobban ellennék vele, mint azzal, hogy nagyobb fizetésért egy főnök ugráltasson egy irodában mondjuk,ha azt meg épp nem szeretem. Addig kis jövedelemhez lehet jutni véradásból, spermadonorként :D Szabad vagy 8 hónapra :D.
2020. máj. 14. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!