Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » A kezem kissé remeg,de tényleg...

A kezem kissé remeg,de tényleg csak minimálisan. Az orvosoknak is remeg egy nagyon kicsit?

Figyelt kérdés
A kezem úgy 1 mm-et remeg talán, van amikor annyira se de van amikor jobban. A jövőben orvos szeretnék lenni,de nem tudom,hogy az orvosoknak megengedett az ilyen kézremegés. Esetleg tudnátok adni tippeket,hogy mitől múlna el?

2020. máj. 17. 08:03
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
1mm-es remegést nem láthatsz, ha nem egyenes tenyérrel néznéd, hanem megfognál valamit egyáltalán nem remegne. Egy orvosnak, ha nem agy/idegsebész, akkor ez biztos nem akadály.
2020. máj. 17. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
15%

A remegés nem normális, aki szerint igen, az nem jól tudja.

Háziorvosnak remeghet, főleg ha alkoholista, de sebészeknek kizáró ok.

2020. máj. 17. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Szóval a sebészeknek egyáltalán egy kicsit sem remeg a keze?
2020. máj. 17. 08:32
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Negyedéves vagyok orvosin, de az életben nem nézte még senki, hogy remeg-e a kezem. Ha orvos leszek, akkor sem ezt fogják nézni, hanem azt, hogy el tudom-e végezni a dolgom. Egyébként minimálisan mindenki remeg, nem tudsz ledermedni úgy, mint egy szobor, ez még nem kóros, észre sem veszi az ember, ha nem figyeli direkt. Szemmel látható remegést pedig rengeteg kezelhető dolog is okozhat, pl vércukor/vérnyomás problémák, gyógyszerek, pszichés gondok és egyebek.
2020. máj. 17. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
0%
Amiota paleozok,elmult a kezremegesem. Ugyanis rendbejott tole a pajzsmirigyem es az alvasom is.
2020. máj. 17. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Nem kizáró ok nyugi. Nyilván a nagyon durva remegés nem egy jó pont, ha valaki sebész akar lenni, de itt ugye nem erről van szó. Arról nem is beszélve, hogy egy jó sebész nem azért lesz jó sebész, mert annak született, hanem mert sokat gyakorol. Az egymilliomodik csomónál már sokkal biztosabb az ember keze.
2020. máj. 17. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Persze hogy remeg,ha olyan gyógyszert ír fel,amit a Tb nem néz jó szemmel.
2020. máj. 17. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Ha csak 1mm-ert remeg az semmi ha nem sebész akarsz lenni akkor én nem látom akadályát.
2020. máj. 19. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!