Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Csomó van a hónaljamban ez...

Csomó van a hónaljamban ez rák lehet?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Rettenetesen félek 1 hete csomót észleltem a jobb hónaljamban mivel pánikbeteg vagyok rohamom volt és fogadtak ügyeleten..és megmutattam orvosnak a csomót azt mondta ő úgy gondolja nem daganat kitapogatta és a bőrrep együtt mozog a csomó...tehát mikor elhúzom.bőrt a csomó is így bőrrel elmozdul de nem.látszódik de összetudom fogni és nem.fáj ...holnap biztos ami biztos megmutatom nőgyógyásznak de én annyira félek,hogy ez daganat pánikrohamaim vannak ..és kedvem.sincs semmihez nem tudom végezni munkám sem folyton az van fejemben, hogy beteg vagyok...egy ideje sokszor jobb oldalon mellkasonba bele bele szurkál mindig egy pontban és félek hogy valami áttét van ilyen gondolstsim vannak rettegek szó szerint :/ szerintetek van okom aggódni?



2020. máj. 17. 10:19
 1/8 anonim ***** válasza:
Zsír vagy izzadság mirigy.
2020. máj. 17. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Remélem.igazad van
2020. máj. 17. 10:27
 3/8 anonim ***** válasza:
A daganatnál sokkal valószínűbb ,hogy nyirokcsomó, vagy szőrtüszőgyulladás . Persze orvoshoz el kell menni,de szerintem ne izgulj . Nekem is volt ilyen, nyirokcsomó volt kicsit megduzzadva, pár napra rá el is tűnt .
2020. máj. 17. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Hát igen de nekem.régebb óta ott van :( elkeseredtem nagyon ...annyi minden tervem van és félek,hogy nem tudom megvalósítani őket...:( annyira félek menstruáció előtt járok tegnap kicsit véreztem is ...az idegesség nekem.előrébb hozza...
2020. máj. 17. 10:35
 5/8 anonim ***** válasza:
Nekem a kalcium citrat szedese(100 % por formaju,ujpesten tapkieges boltban vettem) 3 nap alatt elmulasztotta. Nekem az mma edzom mondta,h masoknal is elofordul es a kalciumcitrat a megoldas.
2020. máj. 17. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Nekem is nagyon régóta van ilyenem. Van, amikor nagyon sokáig ki tapintható és van amikor pár napra. Nyilván énis mentem orvoshoz és kiderült, hogy nyirokcsomó. Ne parázz rá mert én ráfeszültem :D biztos nálad is valami hasonló lesz.
2020. máj. 17. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Remélem.anyumnak mutattam.azt mondta ez kisebb sokkal
2020. máj. 17. 11:10
 8/8 anonim ***** válasza:
Ez egy duzzadt nyirok csomó.Ez is test védő szerve.
2020. máj. 17. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!