Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Okozhat szédülést a wasabi?

Okozhat szédülést a wasabi?

Figyelt kérdés
Jó pár napja minden este megettem kb. egy fél (esetleg egy egész) csomag wasabi ízesítésű roppanós tésztába csomaolt mogyorót. Ugyanakkor jó pár napja este lefekvéskor, illetve reggel felkeléskor (sőt, néha alvás közben is, és nappal is) néhány másodperces szédülés jön rám. Tegnap abbahagytam a wasabi evést, és mindta enyhülne a szédülésem. Okozhatta a wasabi, vagy csak véletlen egybeesés? A wasabiról eddég én még csak csupa jót olvastam.

2020. máj. 17. 13:46
 1/2 anonim ***** válasza:
54%

Nem, max. ha romlott volt.

Én anno az avokádótól szédültem, de nem éreztem hogy rossz. Mire rájöttem hogy az okozza már különösen sz*rul voltam. :D

2020. máj. 17. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Eros fuszerek nehany embernel igen. Tobb ismerosomnek kiugrott a magas vernyomasa egy bizonyos kinai fuszertol. En meg tul ehesen nagyon erosen gyomberes thai levestol lettem pipacspiros, remeges, hanyinger, mert egesz napos ehezes utan olyan volt, mint a puskapor.
2020. máj. 17. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!