Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Melyik a legveszélyesebb...

Melyik a legveszélyesebb halucinogén?

Figyelt kérdés

Sokan az lsd és az ayahuascát tartják annak. De a 17 éves srác aki nem rég kiugrott az ablakon. Elvileg dmt és cannabis hatása alatt állt. Pedig a sima dmt-nél elvileg lehetettlen a bad trip. Viszont az ayahuascába van dmt melett más halucinogén is. Gondolom ez teszi veszélyessé. És ez erősebb is és nem csak 1 óra a hatása mint a dmt-nek. Fizikai ártalmak terén pedig a dob, pcp, légyölő galóca lehetnek a legveszélyesebbek. A galóca eleve toxikusabb mint a közönséges varázsgomba. Meg nagyon könnyen össze lehet keverni más mérgező gomba fajtákkal.


Egy valamo közös mindeggyikben. Az, hogy mindeggyik csinálhat kemény flasbackot már lehet az első után is. Akár 30 év múlva is. Nem értem akkor az emberek akik pszihedelikus élményt akarnak maguknak miért nem nyomnak be kb 250 ml hasis olajat? Vagy miért nem űltettnek el egy kaktuszt?

Talán a thc még nem is okozhat olyan kemény flashbackot olyan hosszú idő után!



2020. máj. 17. 18:04
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
A halucinogénekhez nem értek. Viszont báttya, te felfogtad mit írtál. 250ml hasis olaj, te tudod az milyen drága egy 70k. Legalább ennek az adagnak kb az ötöde bőven elég ahhoz, hogy valaki űrbe kerűljön!
2020. máj. 17. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
96%

Mindegyik halucinogén lehet veszélyes! Dózistól, környezettől, hangulattól, lelki állapottól, stb függ, hogy milyen lesz a tripped.


Hatalmas baromságokat írtál le! A DMT 5-től 15 percig tartó hatással bír, és annyira intenzív, hogy az emberek nem is mozognak közben, nem hogy rászívjanak bármit is vagy ablakon ugorjanak ki! Tudod egyáltalán milyen hatása van? Nagyon el vagy tévedve! A "flashback" meg csak egy urban legend, nem létezik olyan! Kérlek ne kerülj drogok közelébe inkább.

2020. máj. 17. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem a salvia.
2020. máj. 17. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
89%
Ayahuasca és a Salvia elég para lehet. LSD-t meg állítólag minden fokozza, amit szedsz vagy szívsz vagy iszol mellé. Nem akarok és sose próbáltam ki hallucinogént, mert mentálisan elég szutyok vagyok hozzá.
2020. máj. 18. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:

Én egy realista ember vagyok aki a peszimistához most közelebb áll. Mint az optimistához. Egy pszihedelikus élménybe szívesen benne lennék!


Én a salviáról nem gondoltam, hogy annyira veszélyes lenne. Mivel az is nagyon rövid ideig tart!

2020. máj. 18. 15:34
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
a datura tartósan megkavarhatja az agyad, de durván
2020. máj. 20. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
87%

Erős hallucinogén az LSD,Ketamin,nagy adagban methamfetamin

Nem érdemes belemenni a drogozásba, bele is lehet hülyülni agyilag akár egy rosszul elsült droghasználatba

2020. máj. 25. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%
nagy adagban okozhat komoly hallucinációt még az exstasy és a speed is
2020. máj. 25. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%
Ha van egy témában jártas segítő a trip közben, aki ismeri a drogokat és a hatásaikat akkor minimálisra lehet csökkenteni a negatív hatásokat. Sőt nagyon jól is elsülhet a dolog ami pozitív irányban változtatja meg a gondolkodást.
2020. máj. 25. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
56%
bromo dragonfly az lehet szerintem az igazi! 3 napig képzelegni a végén egy jó agy érgörcs vérhagyással esetleg egy ki végtag amputációval ! Na ennek a drognak néz utána!
2020. dec. 22. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!