Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Mi lehet a gond? Mi okozza?...

Mi lehet a gond? Mi okozza? Kellemetlen lábszagom van. Csak éjszaka szoktam szoknit felvenni.

Figyelt kérdés
Rendszeresen szellőzik a lábam, kényelmes sport, szellős cipőket szoktam hordani, minden nap mosom, és ápolom a lábaimat, vágom a lábkörmeimet, mégis nagyon kellemetlen szaga van. Vendégségben nem merek mezítláb lenni, mert eléggé lehet érezni.A nagy lábújjamról le szotam tépkedni a bőrt, ez nálam gyerekkori szokás, de attól nem szabadna, hogy ilyen kellemetlen szaga legyen. 35 éves nő vagyok.Csak éjszakára szoktam zoknit fel húzni, mert fázós lábú vagyok, de napközben mindíg szabadon hagyom, amikor csak tehetem, és, mint írtam, rendszeresem mosom, és ápolom.

2020. máj. 18. 20:04
 1/8 anonim ***** válasza:
57%
Pont azért lesz büdös mert nem hordasz zoknit.
2020. máj. 18. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 Hellmano ***** válasza:
30%
Mert a valagadból nőttek ki.
2020. máj. 18. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
62%
Átfertőzted gombával a mezítlábas szokásod miatt az összes cipődet.
2020. máj. 18. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Ha nem gombafertőzött, arra kell gondolni, hogy a szervezet a talpon is erőteljesen fertőtlenít. Jól jönne egy kivizsgálás.
2020. máj. 18. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Itthon papucsban járok természetesen, nem mezítláb teljesen, csak nem hordok egész nap itthon zoknit....
2020. máj. 18. 20:50
 6/8 anonim ***** válasza:
Atyaég, zokni nélkül zárt cipőben. És még csodálkozol?
2020. máj. 18. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

Úgy látom nem voltam elég egyértelmű.

Cipőhöz mindíg húzok fel zoknit.

Itthon papucshoz nem szoktam húzni.

2020. máj. 18. 23:28
 8/8 anonim ***** válasza:
Akkor is próbáld meg, mert a műanyag talp eléggé okoz izzadást. Nálam is olykor előfordul.
2020. máj. 19. 06:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!