Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Van itt még rajtam kívül...

Van itt még rajtam kívül valakinek alvásparalizise?

Figyelt kérdés

nekem egy héten kettőször/háromszor szokott lenni.Általban valami nagyon ilyesztő lényt látok és se beszélni se mozogni nem tudok még levegőt is alig kapok.Utana pedig remegek és sokkba vagyok és kb egy óráig vissza se merek aludni.


Aki esetleg már átélte az leírná hogy vele mi törtènt?



2020. máj. 20. 01:17
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Szokott lenni néha, de én szerencsére nem látok ilyen lényeket, meg semmi félelmetes dolgot, egyszerűen csak a tudatomnál vagyok, mégsem tudok mozdulni, kivéve a szememet kinyitni, de azt se sokáig. Vagyis úgy érzem, mintha mozognék, pl emelném a kezem, de valójában nem. Amikor először volt, nagyon beparáztam, de utánaolvastam, és mostanra már csak szimplán bosszant, amikor megtörténik. Azt is kitapasztaltam, hogy úgy jövök ki belőle a legkönnyebben, ha kifújom minden levegőmet, majd hirtelen veszek egy nagyot. Néha 2-3x neki kell futnom, de összejön. Annak viszont örülök, hogy én nem látok ilyenkor semmi oda nem illőt, hanem "csak" ez a bénultság van.
2020. máj. 20. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
59%
Ne a hatadon aludj.
2020. máj. 20. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!