Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Mi a megoldás erre?

Mi a megoldás erre?

Figyelt kérdés
Elég régóta szoktam érezni a gombócot a torkomban, és tudom, hogy a folytonos stressztől van, viszont pár napja inkább rosszabb lett ez a gombóc érzés. Folyton gondolok arra, hogy idegesitő ez az érzés, mikor lesz már vége, mi van, ha koronavirusos vagyok...Pedig nem köhögök, csak akkor, amikor ez a gombóc elviselhetetlen, akkor, szóval erőltetni a köhögést, hátha nem lesz gombóc érzés, de később mindig visszatér az az érzés. Tényleg kezdek ideges lenni, és nem jó érzés...Allergiás vagyok, talán ezért van? vagy inkább továbbra is stressz miatt?

2020. máj. 21. 12:23
 1/6 A kérdező kommentje:
szóval helyett szoktam. elirtam.
2020. máj. 21. 12:24
 2/6 anonim ***** válasza:
Kivizsgáltattad már magad, hogy biztosan csak a stressztől van? Nincs esetleg pajzsmirigyeddel gond, vagy nem vagy refluxos? Ezektől is lehet gombócérzés. Persze ha stressztől van és folyton ezzel foglalkozol, akkor azért rosszabbodik.
2020. máj. 21. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Hát...Talán pajzsmirigy az lehetséges, mert sok tünetet ismertem fel magamra. Nem hiszem, hogy refluxos lennék..
2020. máj. 21. 13:07
 4/6 anonim ***** válasza:
Akkor háziorvost kérd meg, hogy adjon beutalót pajzsmirigy vizsgálatra.
2020. máj. 21. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Egyébként nemrég kint voltam kutyával sétálni, és a gombóc érzés teljesen eltűnt. Kikapcsolódtam, és élveztem a sétálást. Tehát akkor a stressz okozta a gombóc érzést?
2020. máj. 21. 17:49
 6/6 anonim ***** válasza:
Ha reflux akkor stressz okozza. Leírás alapján annak tűnik.
2020. máj. 24. 02:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!