Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Felpuffadt arc az egyik...

Felpuffadt arc az egyik oldalon. Mi lehet?

Figyelt kérdés

Tegnap reggel ebredes utan feltunt, hogy a jobb orcam meg van dagadva. Akkor meg nem volt semmi veszes, de ahogs ment az ido, egyre nagyobb feluleten kezdett dagadt lenni. Most kb a szemem allat egy ujjnyira kezdodik es az allam mente folott egy ujjnyival vegzodik.


Tapintasra nekem olyan, mintha talan valami folyadek lenne benne?? De nem vagyok biztos.


Tegnap probakent vettem be valami allergiara valo gyogyszert (elfelejtettem a nevet) , majd kesobb Sumetrolint, egyik sem hasznalt.


Az egesz a semmibol jott. Mas tunet (laz, barmifele fajdalom, hasmenes stb) abszolut nincs. Ismert allergiam nincs.


Ma megyek orvoshoz, de tegnap ota hihetetlenul szorongok emiatt es felek...:( Ha valakinek van barmi otlete vagy tippje, legyen szives megosztani!


2020. máj. 22. 05:55
 1/2 anonim ***** válasza:
Fogaid rendben vannak? Az tud ilyet csinálni
2020. máj. 22. 06:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Én is a fogakra tippelnék először. Gyulladás lehet a hátterében.
2020. máj. 22. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!