Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Hirtelen belázasodtam. Ez azt...

Hirtelen belázasodtam. Ez azt jelenti, hogy koronás lettem, vagy annak hatása, hogy nagy kő esett le tegnap a szívemről?

Figyelt kérdés
Érzek szagokat, ízeket, csak láz és az azzal járó pocsék érzés. Tegnap volt a gyakorlati vizsgám, amire három hónapja rá vagyok feszülve, így amikor nemhogy nem buktam meg, hanem négyes lett, akkora kő esett le a szívemről, hogy leírni nem tudom. Anno azt hiszem olvastam olyat, hogy az ilyen esetnél, hogy hosszú ideje meglévő stressz megszűnése lázat vált ki...
2020. máj. 22. 19:30
 1/4 anonim ***** válasza:
74%

Bizonyára nem vagy koronás. Ne stresszelj ezen.

Sok oka lehet a láznak nem csak ez:)

2020. máj. 22. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
79%
Hát először is gratulálunk! És most feküdj le, pihenj, lehet, hogy holnapra elmúlik.
2020. máj. 22. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
A nagy stressz, a nagy izgalom miatt lehetsz lázas. Én is voltam így, ne aggódj. Jobban leszel. Ez nem hiszem, hogy korona. A stressz miatt legyengült az immunrendszered, és egy egyszerű virust is megkaphatsz. Pihenj, vegyél be lázcsillapítót. Ha felmenne a lázad jobban, vagy köhögsz, hívd az orvost, ügyeletet.
2020. máj. 22. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
79%
Gratulálok a vizsgádhoz!
2020. máj. 22. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!