Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Gaba vagy triptofán?

Gaba vagy triptofán?

Figyelt kérdés
Amire legkíváncsibb vagyok, hogy miben különböznek, melyiket ajánljátok hatás, ill. mellékhatás szempontjából(ha van)

2020. máj. 23. 00:52
 1/4 anonim ***** válasza:
Én Gabagammát szedek, pozitív mellékhatása van nálam, jobban alszok és elmúlt a migrénem.
2020. máj. 23. 06:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
A GABA nekem bejött, nyugodtabban alszom, pedig stresszes időszakom van. A triptofán pont nem volt ott, ahol a GABA-t vettem, így nem tudtam kipróbálni, de a GABA annyira bevált, hogy maradok nála.
2020. máj. 24. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
2. Ez vicces, mert en kifejezetten GABA-t akartam venni, de csak triptofán volt :D viszont GABArol is jokat irtok/irnak, tehat mindenkepp kiprobalom mostmar azt is.
2020. máj. 25. 09:24
 4/4 anonim ***** válasza:
Sziasztok! Azóta hogy szedtétek? Én triptofánt szedek most egy ideje dél körül, nálam nem okoz álmosságot. Gabát ma sikeürült vennem, vettem be egyet délután, kicsit álmosabb lettem, most bevettem még egyet (500 mg), kíváncsi vagyok az éjszakai hatására.
2020. okt. 6. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!