Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Nem tudok aludni. Mit tegyek?

Nem tudok aludni. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Ma sem aludtam még egy percet se, de már világosodik. Napközben nagyon fáradt vagyok de haj ali 5-ig el se birok aludni. De nem is az itt a lidas, hogy az interneten bíbelődöm. Nem. Ülök a sötétben és nézek ki a hülye fejemből. Most ia már kínomban nyúltam a telefonhoz. Gyerekkorom óta ez van. Kicsiként rendet raktam a szobámban, hogy elüssem az időt, de itt már nincs rendbe rakni itt csak engem lehetne rendbe rakni, hogy aludjak, de úgy érzem,hogy majd ki csattanok az energiától. De vannak pillanatok mikor nagyon fáradt vagyok és akkor normálisan lefekszek és behunyom a szemem, de egy idő után megunom és felülök tovább nézni a semmit. Mitől van ez? Hogyan lehetne ezen segíteni? Válaszokat előre köszönöm.

2020. máj. 23. 04:14
 1/2 anonim ***** válasza:

Kezdj el sportolni valamit napközben vagy amikor ráérsz, hogy lefáraszd magad

Ha még ezek után sem vagy fáradt és álmos akkor van a Valeriana Night Forte tabletta ez teljesen természetes gyógynövény, nyugtató altató hatása van

Ha még ettől sem tudsz aludni akkor irány a phszihiátria ahol vagy Frontint irassál fel altatónak vagy Signopam-ot

2020. máj. 23. 04:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Versenyszerűen sportolok. 15 évesen ilyen gyógyszereket lehet szedni?
2020. máj. 24. 02:16

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!