Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Kollagén szedése esetén mire...

Kollagén szedése esetén mire számíthatok?

Figyelt kérdés
Sok helyen olvasom, hogy mióta szedem a kollagént, azóta szebb a hajam, a bőröm stb. Ez miben nyilvánul meg? Pl., aki pattanásos annak kevesebb lesz a pattanása? Kinő tőle a haj ahol eddig nem? Bőrhibák halványodnak? Kinek mit változtatott meg a testén a kollagén? Vagy csak ez most ilyen divat pirula?
2020. máj. 23. 14:11
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Nekem a hajam sűrűsödött meg, de nekem amúgy is sok van. Nyolc hónapig nem voltam fodrásznál, nem ritkította meg, két hónapos kollagén kúrát csináltam, és azt vettem észre, hogy lecsökkent a homlokom mérete, marha sok babahajam lett és sűrű lett a hajam, mint a gyapjú. A térdfájásom is enyhült jelentősen. Viszont sem a körmöm, sem a bőröm állapotán nem vettem észre változást.
2020. máj. 23. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Rugalmasabb bőr és könnyebben gyógyuló bőrbetegségek. A már meglevő bőrhibák, ha aktívak még, gyógyulni fognak, de ami már nem tud gyógyulni, az nem fog változni.


A kollagén hasznosításához szükséges a c vitamin is. Ez lehet zöldségekből, gyümölcsökből. Pl napi 15 darab alma, vagy 8db narancs, vagy 6db paprika... De lehet gyógyszertári aszkorbinsav, vagy bogyós c vitamin olcsóbb és hatásosabb.

2020. máj. 23. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!