Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » A kislányom elkaparta a...

A kislányom elkaparta a hátamon lévő eleve kiálló festéksejtes anyajegyem, és fekete seb van rajta, moat voltam két hete bőrgyógyásznál rutinon erre most megint mehetek?

Figyelt kérdés
A bőrgyógyászhoz mostanában sűrűn megyek és mindig nézetem az anyajegyeim, két hete voltam és minden rendben volt, csak felírt szalicilsavat az egyik anyajegyre ami kicsit be van gyulladva, erre a kislányom legújabb szokása a csípkedés és kaparászás, reggelente a hátam kaparássta és valószínűleg úgy elkaparta ezt az anyjegyem hogy egy ilyen suemölcsszerű száraz fekete valami nőtt rá szét van karmolva a kerülete és gyulladt vörös is meg fekete is? A kislányom kajak kínyir engem!?
2020. máj. 24. 00:26
 1/6 A kérdező kommentje:
2020. máj. 24. 00:27
 2/6 A kérdező kommentje:
Két hete nézte meg bőrdoki és jóindulatú azt olvasom éppen hogy ha frissen volt kontroll akkor ha jóindulatú begyigyul de akkor miert all ki szaraz seb van rajta es feketes kis hámlás a szélén nagyon ijesztő és alul meg keeülete vörös
2020. máj. 24. 01:17
 3/6 anonim ***** válasza:
Meg kell mutatni a sérült anyajegyet! Lehet, hogy jóindulatú volt, de könnyen megváltozhat ha megsérül.
2020. máj. 24. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Ismerősöm kislánya mindig úgy aludt el, hogy az anyukája tarkóját kaparászta. Volt ott egy anyajegy, szépen elkaparta, sajnos el is rákosodott. Persze, ez nem egyszeri kaparászástól, hanem folyamatosan így aludt el. Nézesd meg, és ne engedd kaparni.
2020. máj. 24. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Na megnézettem az ügyeletre mentem be nem vártam, és hál istennek semmi baj kicsit meg van kaparva de nem para azt mondta a doki, aki egyebkent most ugyeletes volt o is szokott anyajegyeket leoperalni maga is szoval benne van rendesen
2020. máj. 24. 13:32
 6/6 A kérdező kommentje:
2020. máj. 24. 13:49

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!