Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Meddig tart még ez a szar...

Meddig tart még ez a szar járvány?

Figyelt kérdés

Most konkrétan Magyarországra gondolok. Már sok országban vége van de itt még mindig tart ez a szar.

Vannak valami előrejelzések erről? Mondjuk valami honlap ahol összegyűjtve leírják melyik tudós mit mond.


A korlátozásokat persze feloldották de semmit nem érek vele ha amúgy meg ugyanúgy elkaphatom bárkitől aki tünetmentes, nem tudni hogy vírusos és az utcán szaladgál.


Még 1-2 hetet tudok legfeljebb kibírni így aztán ennyi. Alig tudok kimozdulni valahova, vagy ha igen, akkor is csak sétálni, szabad levegőre. A veszélyeztetett szüleimet féltem, ezért nem mászkálok éttermekbe, kirándulni meg sehova. A párom szülei szintén veszélyeztetettek, ezért ő is odafigyel. A nehézség csak az, hogy közbe meg már megkattanok mert hónapok óta arról szól az életem, hogy itthon ülök, a városba legfeljebb sétálni megyek, segítek a szüleimnek, tanulok az egyetemre. Már tanulni is nehezen bírok mert már telítődtem.


Mikor lehet végre úgy elmenni nyaralni, kirándulni hogy nem kell azon félnem, hogy ki fog megfertőzni? És oda megyek ahova jól esik?


Miért van az, hogy Magyarországon még nincs vége a járványnak de Szlovéniában igen? Meg Olaszországban. Meg máshol.



2020. máj. 25. 10:52
 1/5 anonim ***** válasza:
43%
Én az elmúlt 2 hónapban semmit nem csináltam máshogy, mint máskor. Nem is értem azokat, akik itt karanténoskodnak. A kötelező dolgokat betartottam, de hogy otthon gubbasszak, az non sense.
2020. máj. 25. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
21%
#1 na az ilyen felelőtlen buták miatt van hatalmas baj
2020. máj. 25. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
76%
Mitől vagyok felelőtlen? Mer nem bújtam el az asztal alá 3 hónapig egy nevetséges járvány miatt?
2020. máj. 25. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
0%
Ha mindenki így tett volna mint te akkor lett volna baj , és púpos jarvanygorbe
2020. máj. 30. 04:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Én se bújtam el. Mentem mindenhova, a nyaralonkba is.

Van aki komolyan veszi?

2020. jún. 4. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!