Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Miért esik majd ki a szívem,...

Miért esik majd ki a szívem, ha mobiltelefonon kell fel hívnom valakit?

Figyelt kérdés

Szorongás? Elég szorongó alkat vagyok.

Van amikor nyugodtan tudok telefonálni.

Enyhe szociális szorongással szenvedek.

Gyógyszer segíthet?



2020. máj. 26. 09:54
 1/4 anonim ***** válasza:
Nem, ezen gyógyszer nem segít. Kognitív terápiával a szorongás elég jól kezelhető.
2020. máj. 26. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
Velem, is volt már ilyen, lényeg hogy ne érdekeljen, gyógyszereket meg pláne ne vegyél, ne komplikáld túl! Ha viszont aggódsz hívd fel az orvosod és magyarázd el neki, vagy pszihológus ha van! Ne vegyél be olyan gyógyszert amit itt írnak, vagy a neten, lehet hogy az pont nem jó, a lényeg hogy ne érdekeljen, ha felhívsz vkit úgy se fogja tudni kivagy, vagy ha tudja is mért félnél, akkor az ismerősöd! Ja és tapasztaltabb emberektől kérdezd meg orvostól vagy pszihólogustól hogy ők mit gondolnak! Kitartást és egészséget! :D
2020. máj. 26. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Én erre nem szednék gyógyszert, de persze mindenkinek saját döntése. Nekem az segít, ha minél többet telefonálok. Minél többször éled át a szituációt, annál jobban rájössz, hogy semmi okod nincs félni, mert semmi rossz nem történt.
2020. máj. 26. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
A gyógyszeres kezelés helyreállítja a kórosan működő agyi stresszkezelő apparátust, a pszichoterápia (főként a kognitív-magatartásterápia) a negatív gondolatokat, az eltúlzott kudarcérzést, a csökkent önbizalmat javítja, a társas helyzetek helyes megélésére mintát ad és azt begyakoroltatja.
2020. máj. 28. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!