Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Lehet ettől bajom? Többi lent.

Lehet ettől bajom? Többi lent.

Figyelt kérdés
Rágtam a körmöm elég sokáig, mostanában hagytam abba. Úgy szoktam le, hogy festettem a körmöm. Viszont ez előtt nagyon stresszes időszakom volt és úgy vezettem le a stresszt, hogy lerágtam a körömlakkot, nem egyszer le is nyeltem. Akkor nem foglalkoztam vele, de most eszembe jutott, hogy lehet tőle bajom. Ez olyan egy hónapja volt, azóta semmi tünet. Egyszer volt hasmenésem, az se úgy, hogy naponta többször el kellett mennem, piros napok közben/után amúgy is szokott ilyen lenni, szóval ennek nem tulajdonítok nagy jelentőséget. Olvastam, hogy egy csaj naponta 5 üveg körömlakkot iszik, ezért nem hiszem, hogy nekem lenne tőle bajom, de azért megkérdezem.

2020. máj. 26. 10:15
 1/2 anonim ***** válasza:
Ha egy hónapja történt és nem volt bajod, már nem is lesz. De azért ne igyál meg 5 üveg körömlakkot, ha nem muszáj. :D
2020. máj. 26. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszi, nem tervezek. :D
2020. máj. 26. 15:27

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!