Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » A drogteszt kijelzi, hogy...

A drogteszt kijelzi, hogy mondjuk az adott vizelet nem friss?

Figyelt kérdés
A szüleim rendeltek drogtesztet amit random el akarnak majd végezni rajtam de szerintem valószínűleg az egyik nagyobb buli után fognak tesztelni. És az lenne a kérdésem, hogy ha egy kis üvegbe pisilok és elrejtem a fürdőszobába azt ráönthetem e a tesztre? Mivel egyik bulin kiszeretném próbálni, de nyilván nem rendszeresen csak egyszer.

2020. máj. 26. 14:23
 1/6 anonim ***** válasza:
89%
Azt a mocskos.... Ez nagyon jó, esküszöm. :D Te is ilyen rafinált kitanult gyerek lehetsz. :D Mindig így kezdődik egyébként. Csak egyszer, ki szeretném próbálni stb. :D Áááááh. Tudtommal egyébként működhet a terv. Csak jól rejtsd el, ne legyen sehol sem húgy szag. :D
2020. máj. 26. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
16%
Remélem nézni fogják, hogy pisálsz és nem tudsz majd mahinálni vele és lebuksz haha kis drogos
2020. máj. 26. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Köszi szépen az eddigi válaszokat! Akkor valószínűleg ezt fogom csinálni😀 és 2. válaszolónak üzenném, hogy nem vagyok drogos és kösz a jó kívánságot😘 amugy nyugodj meg nem fogják végig nézni, megoldom 😘
2020. máj. 26. 19:56
 4/6 anonim ***** válasza:
53%
De drogos leszel, legalább is az akarsz lenni.
2020. máj. 26. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Ne legyél már idióta
2020. máj. 27. 00:15
 6/6 anonim ***** válasza:
39%
Te vagy az idióta kisfiam
2020. máj. 27. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!