Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Átmehetek másik plazma pontba...

Átmehetek másik plazma pontba plazmát adni?

Figyelt kérdés
Sziasztok. Járok plazmát adni , ami most a vírus miatt nagyon jól jött ki mivel a munkahelyemen létszám leépítés volt. Viszont , ma volt az utolsó nap ahogy plazmát tudtam adni mert mennem kell véradásra ami miatt két hét kiesik és az nekem sok idő. Olyat csinálhatok hogy a vascular helyett átmegyek mondjuk egy másik plazma ponthoz? Vagy ott is követelni fogják még most a véradást?

2020. máj. 26. 16:18
 1/2 A kérdező kommentje:

És félreértés ne essék , nem vért adni nem akarok , csak mivel most vesztettem el a munkahelyem szükségem van erre a plusz pénz befolyásra és nem engedhetem meg magamnak , hogy két hétig ne menjek.

De persze , ahogy visszamehetek dolgozni megfog történni a véradás is.

2020. máj. 26. 16:19
 2/2 anonim ***** válasza:
Ez nem megoldható, mert azon kívül, hogy saját szervezetedet zsigereled ki, ha elmész egy másik plazmás céghez, oda be kell regisztrálnod először. Tudod, vérminta vétel és eredményt megvárni, hogy alkalmas vagy-e. Véradásos papírt nem kérnek, csak figyelmeztetnek, hogy majd el kell menni. Szóval szerintem nem éri meg.
2020. máj. 26. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!