Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Tegnap vettem be 0.25 mg-os...

Tegnap vettem be 0.25 mg-os Frontinból délután 2 szemet, kicsit kiütött, utána este még vettem be 1 szemet, és alig emlékszem valamire. Ez normális?

Figyelt kérdés

Depresszióra és szorongásra vettem be, segített is. De egy csomó minden kimaradt. Más is így reagált rá?

És még annyi, hogy ezt egy pár napig folytatnám, mert mostanában eléggé összejött minden, és ez teljesen lenyugtatott. Meddig folytathatom ezt? Mennyitől nem lesz bajom?

23/L



2020. máj. 26. 18:39
 1/8 anonim ***** válasza:
Igen, ezek a vegyszarok szétcsapják az agyad, és függő leszel!
2020. máj. 26. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Egyébként orvos írta fel? Vagy xy megmaradt tabiját faltad be? Mellékhatásokról, adagolásról tájékozódtál ha nem orvos írta fel??
2020. máj. 26. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

2.-nak.


Kizárt!

Nagy a dózis. Drogos haverja adta neki.

2020. máj. 26. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

Nagy a dózis?? A 0,25-ös..?? Nekem 3x0,5 és este 1 mg-ot ír fel az orvos.

Egyébként igen, okozhat amnéziát.

2020. máj. 26. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
45%
0,25mg 3X, kezdésnek sok. És gondolom kezdő a csaj.
2020. máj. 26. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

2.vagyok. 4. válaszolónak. Leírtad a kulcsszót. Orvos. Nem hiszem, hogy ha valakinek orvos felir valamit utánna idejön kérdezgetni, hogy ennyit vett be és lehet e baja. (Mindenféle rossz szándék nélkül írom!)

Nem véletlenül tettem fel azokat a bizonyos kérdéseket amiket.

Szeretem az ilyen “depressziós vagyok, szorongok” témákat. De orvoshoz egy sem mer elmenni. Csak az országos cimborája azt mondta neki milyen jó aztán rögtön elkezdi ész nélkül kapkodni a bogyókat. A Péterffy Sándor utcai Toxikológia meg majd végállomásként lesz bejegyezve. Megfogadtam, hogy csak értelmes kérdésekre válaszolok. De az ehez hasonlóak mindig kihoznak a sodromból🤨

2020. máj. 26. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

Nekem írta fel a háziorvos pánikrohamra még korábban. Csak nem szedtem, mert mindenki azt mondta, hogy megbolondulok tőle meg rászokok.

De most nagyon hiányzik, hogy lenyugodjak, nagyon rossz passzban vagyok most.

Szóval mennyit szabad bevenni, amitől még nem lesz bajom?

2020. máj. 27. 20:12
 8/8 anonim ***** válasza:
Mennyitől nem lesz bajod? Attól függ, mi lenne a "bajod". Hogy ne halj meg, 8mg alatt. Hogy ne aludj el, kb 2mg. Hogy emlékezz is, (persze kezdő léptékben) akkor 0,5mg.
2021. febr. 6. 03:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!