Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Egyedülálló eset,ami velem...

Egyedülálló eset,ami velem történik alvás közben?

Figyelt kérdés
Szóval arra lennék kíváncsi mással is fordult már elő ilyen vagy hasonló alvás közben,ami velem.Szóval havonta-kéthavonta egyszer történik kb hogy elalvás után nemsokkal teljesen tudatomnál vagyok, viszont belekezdek egy őrült forgásba a hossztengelyem körül és olyan érzés mintha lebegnék,kb 100-120 fordulat percenként és nem tartom valami kellemesnek mivel nem tudom megállítani.Leszögezném nem vagyok hülye,tudom hogy a valóságban eközben csak fekszem az ágyban és nem forgom a levegőben.😀 Na szóval hiába vagyok tudatomnál nem bírok megmozdulni,hogy felébredjek.Szerencsére pánikolni nem szoktam így előbb utóbb sikerül megmozdulnom és felébrednem.Talán alvási paralízis lenne? Az megmagyarázná azt,hogy tudatomnál vagyok de nem tudok mozdulni...🤔

2020. máj. 29. 00:33
 1/3 anonim ***** válasza:
Nekem is volt ilyen. És van hogy ébren vagyok de megmozdulni nem bírok.
2020. máj. 29. 00:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
50%
Centrifugából reinkarnálódtál. :DD
2020. máj. 29. 00:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Ilyenkor meg kéne néznie valakinek, van-e szemtekerezgésed. Lehet vertigo amit BPPV okoz. Nincs hányingered olyankor?
2020. máj. 29. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!